آب را نگاه کنید؛ آب یعنی زندگی. از جریان آب باید آموخت که زیستن همان جاری شدن است. آب، مهم‌ترین ماده حیاتی به شمار می‌رود. با مصرف آب سالم، زندگي را در همه سلول ها و ارگان هاي حياتي بدن جاري سازيم.

آب موهبت الهی برای زندگی است

 آبي كه به طور معمول مصرف ‌مي‌شود، حاوي تركيبات معدني است كه ممكن است در مفاصل، شريان‌ها، دريچه‌هاي قلبي و جداره روده‌ها رسوب نموده و موجب بيماري ‌شوند.

بهتر است بدانید مواد معدني برای گياهان مفیدند. درختان و گیاهان تركيبات معدنی را به مواد آلي تبديل نموده و مفيدترين مواد مورد نیاز بدن را از طریق میوه ها، سبزیجات و جوانه ها در اختيار انسان قرار مي‌دهند.

مصرف روزانه آب تصفیه شده و سالم به مقدار کافی برای پاک‌سازی اندام‌های بدن از مواد زائد و سمی، اهمیت ویژه‌ای دارد، فشار خون و سوخت و ساز بدن را در حالت تعادل قرار می‌دهد و ارگان هاي حياتي را فعال مي سازد.

آیا می‌دانید، کم آبی بدن، گردش خون را غليظ نموده و موجب كم آبي مغز و افزايش فشار خون و سردرد مي شود؟

آيا مي دانيد آب تصفيه شده و سالم در فعال سازي كليه ها بسيار موثر است و خون رساني به اندام هاي بدن را بهبود مي بخشد؟

هرگز همراه غذا و حداقل تا یک ساعت بعد از غذا آب ننوشید، مصرف آب ولرم هماهنگ با دماي بدن، نیم ساعت قبل از غذا و در فواصل وعده های غذایی و اول صبح پس از بیداری بصورت جرعه جرعه همراه با تنفس عمیق، زندگی بخش سلول‌های بدن بوده و در فعال‌سازی اندام‌ها بسیار موثر است. در نتیجه سلامت شما را ارتقا می‌بخشد و زندگی با نشاطی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

    آب به انسان زندگي مي بخشد

و مي تواند براي زندگي مشكل آفرين باشد؛

انتخاب با خودمان است

  من آب سالم می خوام

 درهاي سلامتی، توانگری، ثروتمندي و نشاط حداكثري براي شما، خانواده، دوستان

و افراد جامعه گشوده است؛ الهي سپاسگزاريم.

 

 www.livelyhouse.ir

  بخوانيد و توصيه كنيد.

كتاب خوديار، خودآموز و كاربردي سلام بر زندگي

مشاوري خوب، براي بازيابي سلامت، آسان سازي مديريت، ارتقا كيفيت و نشاط زندگي است.

لينك راهنماي دريافت كتاب