درسي از كودكان؛ زندگی در لحظه اکنون را از کودکان باید آموخت؛ بچه ها با احساسات كودكانه خود سرشار از انرژي هستند، ذهنشان شفاف، شاد و فارغ از نگراني است.

ذهنتان را از پرداختن به عوامل تنش زا و بيماري ها، باز داريد، به سلامت خود و ديگران بينديشيد تا آن را برای خود و اطرافیان هدیه کنید.

افکاری که هم اکنون در ذهن شما جریان دارند، در حال ساختن آینده شما هستند، به هر چیزی فکر کنید و به هر موضوعی بیشتر تمرکز كنید، در زندگی شما پدیدار می شود. پس هر چه بیشتر به سلامتی، آرامش و توانگري تمرکز کنید.

يكي از خواص و توانمندي هاي سیاره زمين، پاك سازي جسم انسان ها از انرژي هاي منفي است. به منظور رهايي از خستگي هاي مزمن و كمك به رفع بيماري ها، حداقل يكبار در هفته براي 15 دقيقه، كف پاهاي خود را روي زمين قرار دهيد. و هم زمان توجه خود را به پاهای خود با قصد تغذیه از زمین و تبادل انرژی معطوف دارید.

این شیوه می تواند به هنگام استحمام و بدون پوشیدن دمپایی، به همراه سلام دهی به آب، اکسیژن و اندام های بدن نیز انجام شود.

 لحظه ها فرصت اند، آنها را غنیمت شماریم.

 شايسته است تاكيد شود كه مصرف آب سالم و كافي به شيوه درست و هماهنگ با دماي بدن به صورت جرعه جرعه، همراه با تنفس عميق در بازسازي سلول‌ها و فعال­سازی اندام­های بدن بسیار مؤثر است؛ ارتقا سلامت و نشاط زندگی را برای‌ شما به ارمغان می‌آورد.

از انرژی شفا بخش «خنده» بهره جویید؛

خنده، فرايندي افزاينده براي نشاط زندگي است و به همه اندام‌های بدن انرژی می‌دهد. برای بهبود كاركرد ريه‌ها و سيستم تنفسي اهمیتی ویژه دارد، به سلول‌های بدن طراوت به انسان احساسي خوب، شادابي و سرزندگي می‌بخشد.

اگر تبسمی بر لب دارید و به راستی سپاسگزار نعمت هاي بيشمار هستید، خوشا بر احوالتان، زیرا بیشتر مردم می‌توانند این کار را بکنند اما اغلب فراموش می‌کنند.

هم اكنون بخنديد، خنده يك نيايش است.

اگر بتوانی بخندی، آموخته ای که چگونه نیایش کنی.

کوتاهترین راه برقراری ارتباط قلب ها، لبخند است!

 درهاي سلامتی، توانگری و ثروتمندي براي شما، خانواده، دوستان

و افراد جامعه گشوده است و ما سپاسگزار هستيم.

 www.livelyhouse.ir

  بخوانيد و توصيه كنيد.

كتاب خوديار، خودآموز و كاربردي سلام بر زندگي

مشاوري خوب، براي بازيابي سلامت، آسان سازي مديريت، ارتقا كيفيت و نشاط زندگي است.

لينك راهنماي دريافت كتاب