نمودار زیر، تاثیر ماساژ از کف پا برای اندام های اصلی بدن را نشان می دهد.

 Image result for ‫ماساژ پا‬‎

 ترجمه اسامی اعضای اصلی بدن متصل به کف پا در نمودار بالا به ترتیب از بالا به پایین

مغز پیشین،بینی، غده هیپوفیز، اعصاب سه گانه، مخچه، رشته مغز، گردن، نقطه فشار خون، غده پاراتروئید، مری، غده تروئید، شبکه سلیاک، پانکراس یا لوزالمعده، دوازهه، کلیه، حالب، مثانه، روده بزرگ، مقعد، نقطه بی خوابی، غده جنسی و اعصاب سیاتیک

بهبود جریان خون، طراوت جوانی، نشاط زندگی،
خواب لذت بخش، آرامش اعصاب، کاهش استرس،
سلامت، شادابی و افزایش بهره وری

ماساژ یک روش جالب، پویا و در عین حال ساده است که می تواند به سلامت پایدار و شادابی شما بیانجامد.

با استفاده از این روش، می توانید علت بروز بیماری و درد را در هر قسمت از بدن برطرف کنید. ماساژ صبحگاهی سر و صورت، گوش‌ها، دست‌ها، پاها و کف پاها برای بهبود و سلامت انسان بسیار موثر است. شرط نتیجه مطلوب این است که ماساژ، مانند هر متد درمانی دیگر به طور منظم انجام شود.

ماساژ منظم گره‌های چربی را در برخی شاهرگ ها و مجاری عروق که موجب انسداد و یا کندی گردش خون می شوند، باز نموده و جریان خون را بهبود می‌بخشد.

پاها از جمله اندام های مهم بدن هستند. ماساژ کف پاها، کانون های حساس بدن را تحریک می کند تا همۀ غدد و اعضای بدن کار خود را به طور طبیعی انجام دهند. همچنین ماساژ قبل از خواب برای آرام بخشی بسیار موثر است، چرا که هنگام خواب، بدن شما سلول ها و بافت های جدیدی می‌سازد و این زمان بهترین موقع برای شفابخشی بدن است.

بهتر است تاکید شود که روش ترکیبی ماساژ منظم و تنفس عمیق، تنش‌های عصبی را از بین می‌برد و نیروی زندگی را در سراسر بدن شما می‌گستراند. این تکنیک شفابخش، برای تسکین نقاط دردناک، تحریک جریان‌های عصبی و رفع سریع خستگی نیز موثر بوده، آرامش و سلامت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

درهاي دنياي سلامتی، توانگری و ثروتمندي براي شما، خانواده، دوستان

و افراد جامعه گشوده است و ما سپاسگزار هستيم.

 www.livelyhouse.ir

  بخوانيد و توصيه كنيد.

كتاب خوديار، خودآموز و كاربردي سلام بر زندگي

مشاوري خوب، براي بازيابي سلامت، آسان سازي مديريت، ارتقا كيفيت و نشاط زندگي است.

لينك راهنماي دريافت كتاب