سلام بر زندگی


  این دعوت خداوند است که شما سلامت زندگی و زیبایی های آفرینش را تجربه کنید

 

به خانه خود، خانه زندگي خوش آمديد.

ضرورت فراگیری و انتخاب قانون حداقل تلاش ( 80/20 ) در راستای آسان سازی مدیریت زندگی و بازیابی سلامت، زمانی بیشتر احساس می شود که توجهی اندک به هزینه های کلان بیمارستانی، درمانی و عوارض جانبی آنها داشته باشیم، لذا در وب سايت خانه زندگي مطالب ارزنده اي تحت عنوان مجموعه خودیار سلام بر زندگی، با سرفصل هاي متنوع برگرفته از منابع معتبر، با هدف مدیریت آگاهانه زمان و باز آموزی مهارتهای زندگی، به منظور بر قراری فرهنگ اعتدال و  ارتقای سلامت همگاني  منتشر می گردد. امیدواریم نتایج حاصله از مطالعه و بازگویی مطالب، برای شما، خانواده و دوستان شما نیز آرامش، نشاط حداکثری، سلامت کامل، موفقیت تحصیلی و توانگری را به ارمغان آورد.

فرازهايي از كتاب خودآموز و خوديار سلام بر زندگي به صورت خلاصه و رايگان منتشر می گردد. اگر ارزيابي شما از محتواي مطالب نمره قبولي بگيرد، مي‌توانيد با معرفي وب سايت خانه زندگی به عزيزان و دوستان خود، در آسان سازي شيوه های زندگي، ارتقای فرهنگ سلامت و اعتدال مشارکت نمائيد. با اين ديدگاه که انتخاب شیوه های آسان، ضرورت مدیریت زندگی، بهبودی و بازیابی سلامت بوده و کاهش هزينه‌های درمان و عوارض جانبي آن را نیز در پي خواهد داشت.

 سلامت را چگونه مديريت کنيم؟

   وقتي سخن از زندگي به ميان مي‌آيد، بسياري از مردم زبان به شکايت مي‌گشايند. تک تک مسائل روزمره زندگي را از ترافيک تا گراني کالا ها به صورت مشکلاتي غير قابل حل مي‌شمارند، از هواي آلوده، کيفيت مواد غذايي و... سخن به ميان آورده و در نهايت فضایی پر از غم و اندوه، نگرانی و استرس، جایگزین سلامتي و آرامش می گردد.

در صورتي که مي‌تواند چنين نباشد. اين سايت به همين منظور طراحي و مطالب ارزنده آن با استفاده از منابع معتبر و با همکاری گروه مشاوران و گروه کارشناسی خانه آرامش بازنگری شده و در اختیار علاقمندان سفر زندگی سالم قرار گرفته است.

بهتر است بدانید مجموعه خودیار و خودآموز سلام بر زندگی گزیده ای از 60 منابع معتبر است که علاوه بر مطالعات اولیه، چهار سال برای مطالعه، تحقیق، تدوین و بازنگری مکرر مطالب به صورت فردی و گروهی که با در نظر گرفتن وقت مشتاقان مطالعه، با دقت حداکثری و به طور خلاصه یعنی مختصر و مفید تنظیم شده است، با این دیدگاه که فرهنگ سلام بر زندگی، مورد نیاز همه خانواده ها،نهادهای فرهنگی و آموزشی، سازمان ها و نیز همه مشتاقان آسان سازی شیوه های مدیریت، برای ارتقا كيفيت زندگی است.

مطالعه و بازگویی مطالب، به منظور آموزش و بازآموزی روش هاي طبيعي، نتايجي فوق العاده برای جذب نیروی زندگی، آرامش و سلامتي شما عزیزان به همراه خواهد داشت و مي‌تواند در زندگي شما تغييرات اساسي به وجود آورد و زندگیتان را متحول سازد. به خاطر داشته باشید؛ کلید خلاقیت و توانمندی ذهن، تکرار است.

مدیریت افکار و بازآموزي فرآيند جذب آگاهانه را می توانید از خود و خانواده شروع کنيد و به جامعه گسترش دهید؛ مطالعه، بازگويی و تکرار مفاهيم سلام بر زندگی، آرام آرام ذهنتان را برای آسان سازی مديريت، بازیابی سلامت و ارتقا كيفيت زندگی در لحظه اکنون برنامه ریزی می کند و زندگیتان را سامان می بخشد. 

طراحی و راه اندازی وب سايت خانه زندگي ادامه راه وب سايت خانه آرامش است که به دليل استقبال گسترده علاقمندان سفر زندگی سالم، به صورتي ويژه به انتشار مجموعۀ سلام بر زندگی می پردازد و به عبارت ديگر اين سايت، متولد شده از وبسايت خانه آرامش است.

هدف از انتشار مجموعه يا كتاب خودیار و خودآموز سلام بر زندگی :

آسان سازی شیوه ها، مهارت ها، مدیریت زندگی و رسیدن به سلامت همگانی است.
سلامتی مهمترین موهبت الهی است، انسان زمانی قدر این نعمت ارزشمند را مي داند كه آن را از دست می دهد، به هر دری می زند و هزینه هاي گزافی را متحمل مي‌شود تا شاید سلامتی خود را به هر قیمتی که شده، باز یابد.
آسان‌سازی مدیریت زندگی مهمترین و کم هزینه ترین راهکار برای پیشبرد امور، در راستای جریان زندگی است. با مداومت در مطالعه و بازگویی مطالب، با اين مجموعه زندگي کنید و سفرزندگي را پربار و غني تر سازيد.

مجمـوعه خودیار و خودآموز سلام بر زندگی، مي توانـد ارزشمنـدترين هديه اي باشـد  كه در عمرتان دريافت مي كنيد. فصل های مورد نظر را مطالعه و بازگویی نماییـد تا ذهنتان براي آسان سازي مدیریت زندگی و بازیابی سلامت برنامه ریزی شود و امور زندگیتان را سامان بخشد. به این منظور در هر فرصت مناسب تمرین کنید و محیط خانواده را بشکل ساده ترین و کم هزینه ترین کارگاه اموزشی درآورید.   

در همه مراحل سفر زندگی و برنامه ریزی ها از جمله؛ مدیریت افکار، موفقیت تحصيلی، گزینش همسر و برقراری تفاهم در زندگی مشترک، شغل و درآمد، فراوانی و توانگری، فرآيند جذب آگاهانه، رهايي از نگراني و مدیریت استرس، وزن مطلوب، پیشگیری و بازیابی و ارتقا سلامت، باز آموزی مهارت های زندگی،  توانایی در مديريت و افزایش بهره وری می توانید از كتاب سلام بر زندگي بهره جوييد؛ مهارت ماهي گيري را بايد آموخت.

 

با سپاس از پروردگار هستي و تشکر از  گروه مشاوران و گروه کارشناسی خانه آرامش